Rinkodaros procesų ir interneto svetainės modulis išmaniam verslui - Pralo

Rinkodaros procesų ir interneto svetainės modulis išmaniam verslui

rinkodaros-ir-pardavimu-sinergija

Rinkodaros ir pardavimo sinergija

Interneto svetainės lankytojų duomenys (naujienlaiškio prenumeratoriai, norintys išbandyti prekę klientai ir pan.) automatiškai registruojami CRM modulyje ir reikiami laukai užpildomi pateikta informacija. Pardavimo komandos gali matyti, per kokį kanalą, rinkodaros kampaniją ar šaltinį vartotojas pateko į svetainę, ir pritaikyti tinkamą pardavimo strategiją.

Rinkodaros kampanijų organizavimas tiems, kurie nori iškilti aukščiau konkurentų

Rinkos segmentavimo programa leidžia segmentuoti tikslinę auditoriją, organizuoti, valdyti ir analizuoti reklamos kampanijas.

rinkodaros-kampaniju-organiavimas
elektroninis-marketingas

Elektroninė rinkodara

Modulis apima infrastruktūrą, kuri padeda atlikti interneto svetainės SEO optimizavimo darbus be jokių techninių žinių.

B2B ir B2C naujienlaiškių siuntimo įrankis

Masinių laiškų automatizavimas leidžia kurti gavėjų sąrašus, kurti patrauklų laiško dizainą ir analizuoti naujienlaiškių efektyvumą.

b2b-ir-b2c-naujienlaiskiai-700x400
didinti-potencialiu-klientu-skaiciu

Didinkite potencialių klientų skaičių

Greitai valdykite tinklaraštį ir kurkite įrašus, leiskite puslapio lankytojams dalytis turiniu socialiniuose tinkluose, didinkite tikimybę, kad lankytojas taps naujienlaiškio prenumeratoriumi, ir pasinaudokite galimybe klientus aptarnauti tikruoju laiku.

Viešinkite renginius savo interneto svetainėje

Paprastai kurkite vartotojui patogų renginio puslapio dizainą, valdykite bilietus ir registraciją, analizuokite įsitraukimą tikruoju laiku.

viesinkite-renginius-savo-puslapyje
apklausu-anketu-kurimas

Apklausų, anketų kūrimas

Rinkodaros procesų modulis leidžia kurti apklausų dizainą, pasirinkti tinkamą klausimų ir atsakymų formatą, taip pat – analizuoti, spausdinti ir eksportuoti rezultatus.

Interneto svetainių kūrimas neturint techninių įgūdžių

Platus pasirinkimas blokelių, su kuriais galėsite kurti patrauklią svetainės struktūrą. Taip pat galite pasirinkite temą, kuri patraukli Jūsų tikslinei auditorijai.

interneto-svetainiu-kurimas

Puslapio SEO optimizacija

Tinklalapių kūrimo programa leidžia be techninių įgūdžių tvarkyti internetinės rinkodaros procesus: valdyti metažymes, aprašomąsias žymes, antraštines žymes, raktažodžius.

Raktas į reklamos kampanijos sėkmę

Sėkmingai dirbantys rinkodaros specialistai žino, kaip svarbu bendrauti su vartotoju ir priminti apie save po reklamos kampanijos. Modulis leidžia organizuoti, stebėti ir analizuoti reklamos kampanijas, taip pat pratęsti reklamos kampaniją pasirinktiems segmentams.

Suplanuokite sistemos pristatymą šiandien